به گزارش برنا آذربایجان غربی، پوریا فیاضی بازیکن تیم شهرداری ورامین و بهترین بازیکن دیدار این تیم با شهرداری ارومیه در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری برنا گفت: با توجه به اینکه بیش از ۳ سال در ارومیه بازی کردم، مسابقه در این شهر برای من همیشه شرایط خاص، ویژه و جذابی بوده و امروز نیز شاهد یک بازی زیبا از سوی هر دو تیم بودیم.

فیاضی ادامه داد: برای کسب پیروزی در این دیدار پای به زمین گذاشتیم و توانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی افزود: تیم شهرداری ارومیه تیمی قابل احترام است و مطمئن هستم این تیم بزودی از این شرایط خارج و نتایج بهتری کسب خواهد کرد زیرا این تیم پشتوانه ای چون هواداران دارد.

بازیکن تیم شهرداری ورامین در مورد شرایط تیمش اظهار کرد: تیم ما نسبت به سایر تیم‌ها، زودتر تمریناتش را آغاز کرد و اکنون نیز هماهنگی بیشتری نسبت به رقبا دارد و در این راستا باید از مجموعه شهرداری ورامین و کادر فنی تشکر کنیم.

فیاضی در مورد شرایط لیگ گفت: برخلاف نظرات برخی کارشناسان در مورد افت کیفیت لیگ، می توانم لیگ امسال را لیگی غیرقابل پیش بینی بنامم که تیم ها تقریبا در یک سطح با یکدیگر رقابت می کنند و نمی توان از هم اکنون مدعیان جدی قهرمانی را مشخص کرد.

وی ادامه داد: اکنون شاهد هستیم در لیگی تیمی با اختلاف زیاد نسبت به سایر تیم ها وجود ندارد و ملی پوشان تقریبا در همه تیم ها حضور دارند ضمن اینکه برای بازیکنان لژیونر کشورمان آرزوی موفقیت دارم.

فیاضی هدف تیمشان را رسیدن به جمع ۴ تیم برتر دانست و گفت: اولین هدف تیم ما بهبود رتبه تیم نسبت به فصل قبل است که رتبه پنجم را کسب کردیم و بعد از راه یافتن به جمع ۴ تیم، تلاشمان را برای قرار گرفتن بر روی سکو انجام خواهیم داد.

وی افزود: بودجه تیم نسبت به فصل قبل، هیچ تغییری نکرده و تنها مدیریت تیم بهبود یافته که این اتفاق تاثیر زیادی در کسب نتایج بهتر رقم زده است.

وی در خاتمه در مورد تیم ملی نیز گفت: هر بازیکنی آرزوی پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد و من نیز تمام تلاش خود را برای رسیدن دوباره به تیم ملی انجام خواهم داد.