به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، عضو دبیر خانه شورای عالی امنیت ملی در این همایش گفت: دشمن با پوشش مسائل اجتماعی به دنبال ایجاد تفرقه و رسیدن به اهداف خود است و در این راه مسائل اجتماعی را نیز به مسائل فرقه ای و مذهبی تبدیل می کند.

حجت الاسلام حسین صفدری افزود: اینکه جمهوری اسلامی ایران توانسته توطئه ها را خنثی کند، به عنوان یک کشور هسته ای شناخته شود و از پابرهنه ها و مردم مظلوم جهان حمایت کند در سایه فرهنگ رضوی محقق شده است.

وی ادامه داد: تحریمهایی که آمریکا علیه ایران ایجاد کرده بخاطر قدرت نظام اسلامی و ضعف دشمن است. دشمنان در این چارچوب بیش از اینکه کاری انجام دهند عملیات روانی صورت داده اند. آمریکاییها خیال می کردند همه دنیا با تحریمهای جدید آنها را همراهی می کند اما در همین گام نخست هشت کشور را از مشارکت در تحریم ایران معاف کرد.

عضو دبیر خانه شورای عالی امنیت ملی گفت: اگر بنا باشد موشکها را از بین ببریم باید زراد خانه ها و کلاهکهای هسته ای آمریکا نیز که دنیا را ناامن کرده اند از بین برود. آمریکا حمایت ایران از مردم فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی تا دندان مسلح را حمایت از تروریسم می نامد اما تروریسمی که در روز روشن هموطن خود را در کنسولگری سر برید و قطعه قطعه کرد حمایت از تروریسم نمی داند.