به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛ حجت الاسلام حنان در جلسه ی ستاد استانی دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان که به ریاست معاون سیاسی ، اجتماعی ، امنیتی استاندار لرستان برگزار شد ، اظهارکرد : کتاب از اهمیت بسیاری برخوردار است و یکی از شاخصه های پیشرفت هر کشوری ، تولید علم و تولید فرهنگ است که هر دو در گرو کتاب است .

او افزود : دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به موضوع فرهنگ و به خصوص کتاب دارد و در همین راستا امسال برای پنجمین سال متوالی شاهد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان هستیم ، درحالی که از ابتدای انقلاب تا قبل از دولت تدبیر و امید تنها هفت نمایشگاه کتاب در استان برگزار شده بود .

حجت الاسلام حنان  سپس با اشاره به حضور ٣٠٠ ناشر شاخص کشوری و استانی در این نمایشگاه ، گفت : دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان از تخفیف ٣٠ درصدی برخوردار است که بیست درصد آن از محل خرید بن و ده درصد آن از طرف ناشر صورت می پذیرد که البته طبق سالهای گذشته در برخی موارد تا ٥٠ درصد هم افزایش داشته است .

او تصریح کرد : شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی خرم آباد همکاری بسیار خوبی در برگزاری این نمایشگاه داشته اند که نشان از توجه ویژه ی این دستگاه به موضوع فرهنگ است .

حجت الاسلام حنان خاطر نشان  کرد : استقبال از نمایشگاه های کتاب استان در سالهای گذشته بسیار چشمگیر بوده و امید داریم مردم فرهنگ دوست لرستان ، امسال نیز با حضور خود در دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان ، بار دیگر این استقبال را تکرار کنند .

گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از ٢٦ آبان تا ١ آذر به مدت شش روز و از ساعت ١٤ تا ٢١ عصر در محل نمایشگاه های بین المللی کتاب استان لرستان برگزار خواهد شد .