به گزارش خبرگزاری برنا: دکتر سعیدی‌پور رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کرمانشاه گفت: بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت در دو بخش و34 رشته و با حضور 250 تن از نخبگان سراسر کشور در کرمانشاه انجام می‌شود.

1 (1)

او افزود: در حاشیه این جشنواره میان وعده‌های سنتی در بین شرکت کنندگان توزیع می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کرمانشاه گفت: برگزاری این مراسم توانمندی‌های استان کرمانشاه را در بین شرکت کنندگان بیشتر نمایان می‌کند و در حوزه قرائت و ترتیل با سازمان ارشاد اسلامی توانستیم حرکت‌های خوبی را داشته باشیم.

مصطفی باغدارنیا معاونت اداره کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام‌نور کشور نیز گفت: آشنایی با اصول قرآن و عترت از اولویت‌های دانشگاه پیام‌نور می‌باشد و دانشجو محور بودن این جشنواره موضوع بسیار مهمی است و هدایت این جشنواره بر عهده خود دانشجویان است.

او افزود: دانشگاه پیام‌نور با 400 هزار دانشجو بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی کشور و بیش از 500 مرکز و 20 هزار عضو هیئت علمی و کارمند دارد که هدایت دانشجویان را بر عهده دارند.

معاونت اداره کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: در طی این جشنواره حوزه‌های مختلفی وجود دارد از جمله؛ فناوری، علمی پژوهشی، آی‌تی(IT) حرکت‌های خوبی انجام شد و همواره به دنبال گسترش این حوزه‌ها هستیم.

خبرنگار: فاطمه زردویی