به گزارش برنا آذربایجان غربی، با حضور ضیایی رییس فدراسیون والیبال، چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان و فروزان رییس هیات والیبال استان و رؤسای هیات شهرستانی، مجمع عمومی سالیانه هیات والیبال استان صبح شنبه 19 آبان ماه در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
در این مجمع، عملکرد مالی و برنامه های چهارساله هیات توسط خزانه دار و رئیس هیأت تشریح و به تصویب اعضاء مجمع رسید.
چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز از پیگیری های استاندار آذربایجان غربی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس فدراسیون والیبال در احداث آکادمی والیبال ارومیه که بنام یدالله کارگرپیشه اسطوره والیبال کشور نامگذاری و در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید تقدیر و تشکر کرد.
چمن گلی همچنین از تلاش و حمایت های ضیائی رئیس فدراسیون در فراهم نمودن میزبانی ارومیه در جریان مسابقات لیگ ملّت های والیبال 2019 جهان که بی شک نقش مهمی در معرفی شهر عاشقان والیبال دارد تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد که شاهد برگزاری باشکوهی از این رخداد مهم بین المللی باشیم.
چمن گلی در خاتمه رشد و پیشرفت والیبال استان آذربایجان غربی را زمینه ساز موفقیت های والیبال ملّی دانست و از تک تک مربیان و داوران و پیشکسوتان بخصوص ورزشکاران عزیز والیبال استان تقدیر کرد.
در این جلسه ضیایی رییس فدراسیون والیبال با قدردانی از تلاش 4 ساله هیات والیبال آذربایجان غربی در راستای توسعه این رشته در استان و حمایت ها و پیگیری های چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان با تایید میزبانی ارومیه و اردبیل در لیگ ملت‌های والیبال سال 2019 گفت: امیدواریم شاهد میزبانی خوبی از این شهر در این رقابت ها باشیم.