به گزارش خبرگزاری برنا؛ نشست شورای ورزش شهرستان قصرشیرین با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و  فرماندار شهرستان قصرشیرین در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این نشست گفت: ۶۸میلیارد ریال به توسعه و تکمیل اماکن ورزشی قصرشیرین در سال‌جاری اختصاص یافت.

اوافزود: همدلی و همراهی در ورزش استان کرمانشاه شکل گرفته و برای توسعه و موفقیت‌های بیشتر مسیر خود را در شهرستان‌ها بیشتر از گذشته ادامه خواهد داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به حضور مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در سالن مسابقات برای حمایت از تیم هندبال زاگرس اسلام‌آباد غرب در لیگ برتر اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تیم مدیریتی استان کرمانشاه اعتقاد و نگاه ویژه‌ای به ورزش دارند و این یک فرصت ارزشمند برای مجموعه ورزش استان کرمانشاه است.

رحیمی ادامه داد: میزبانی شهرستان‌های استان کرمانشاه در رویدادهای لیگ برتر و مسابقات ملی و بین‌المللی موجب رشد و توسعه ورزش می‌باشد.

او افزود: شهرستان قصرشیرین بر این اساس یکی از بهترین نقاط کشور برای این میزبانی‌هاست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به سرانه چهار متری سرانه فضای ورزشی قصرشیرین اشاره کرد و گفت: در سال‌جاری ۶۸ میلیارد ریال برای توسعه، تعمیر و تکمیل اماکن ورزشی، سالن رزمی، زورخانه، ایجاد زمین‌های روبازو استخر روباز اماکن ورزشی قصرشیرین اختصاص یافته است.

رحیمی ادامه داد: احداث سه زمین چمن مصنوعی هم در این شهرستان مصوب شده است و پس از جانمایی اجرایی خواهند شد.

او افزود: برای ایجاد فضاهای روباز مجهز در سطح شهرستان قصرشیرین آمادگی داریم و در صورت تامین زمین مورد نیاز اقدام لازم به عمل خواهد آمد.