به گزارش خبرگزاری برنا ؛ کاهش محسوس دما و نفوذ سرما به داخل چادرهای اسکان اضطراری، شب های سختی را برای مرزنشینان زلزله زده شهرستان های قصرشیرین و گیلانغرب رقم زده است.

به منظور حمایت از زلزله زدگان برای مقابله با سرمای هوا و نفوذ باران، دستگاه های امدادی نسبت به توزیع وسایل گرمایشی همچون چراغ والر ، نایلون و پتو بین اهالی این روستاها اقدام کردند.

معاون فرماندار قصرشیرین از توزیع وسایل گرمایشی همانند چراغ والر، پتو و نایلون بین زلزله زدگان این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به بارش باران و سرما و کاهش دما، جمعیت هلال احمر با همکاری و هماهنگی ادارات در حال خدمات رسانی به زلزله زدگان است.

حشمت الله رضایی گفت: در این رابطه 240 تخته چادر به همراه بسته های غذایی 72 ساعته بین زلزله زدگان توزیع شد و شب گذشته نیز 240 عدد چراغ والر و مقادیری نایلون و پتو بین زلزله زدگانی که در چهار روستای اصلی کانون زلزله هستند، توزیع شد.

وی ادامه داد: کار ارزیابی واحدهای مسکونی آسیب دیده از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه دارد و تمامی واحدهای شهری که در زلزله اخیر 6.4 ریشتری که کانون اصلی آن قصرشیرین بوده دچار آسیب شده اند می توانند به بنیاد مسکن مراجعه کنند تا ارزیابی واحدهای آن ها انجام شود.