به گزارش خبرگزاری برنا؛ صبح امروز در اولین نشست هم‌اندیشی گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر که با حضور رئیس شورای تبلیغات اسلامی و نمایندگان روابط عمومی ادارات در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

photo_۲۰۱۸-۱۲-۰۴_۰۹-۳۷-۱۲

فضل‌الله رنجبر فرماندار شهرستان کرمانشاه اظهارداشت: هدف از برگزاری این جلسه پیش‌بینی و احراز  آمادگی برنامه‌های دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران به نحو احسن برگزار شود.

او افزود: در تهدیدهای دشمن همه آگاه‌ هستند که دشمنان  انقلاب اسلامی شفاف اعلام کرده‌اند که ایران چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را نمی‌بیند.

فرماندار شهرستان کرمانشاه گفت: بخش‌هایی از کارشکنی خود را در دی ماه سال گذشته انجام داد، و اکنون هم با ترورهای کوری که انجام می‌دهد وبا ایجاد نا امنی برنامه‌های دشمن همچنان ادامه دارد.

رنجبر ادامه داد: بارها دیده شده دشمن در مرزها با نیروهای نظامی و انتظامی ما درگیر شده است. که گوشه کوچکی از توطئه‌های دشمنان است.

او افزود: کلیه نقشه‌های دشمن با فداکاری اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی و ارتش بحمدالله منجر به شکست شده است.

فرماندار شهرستان کرمانشاه گفت: دشمن هزینه می‌کند در ایران مردم از نظام و انقلاب بریده شوند و به سوی دیگر برود.

رنجبر ادامه داد: اکنون می‌بینیم مردم با شرایط سخت خواهان استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و برای این انقلاب خون و شهید داده‌اند.

او از نمایندگان روابط عمومی حاضر در نشست خواست تیمی حد اقل شش نفره تشکیل دهند و نکات مهم دستاوردهای انقلاب را در زمینه فرهنگی، علمی و... را به دیگران ارائه دهند. و با تهیه تصویر و گزارش در فضای مجازی برنامه‌های مناسب را ارائه دهیم و سر فصل مطالب را در اختیار کلیه روابط عمومی‌ها قرار دهید.

فرماندار شهرستان کرمانشاه به چهلمین سالگرد پیروزمند انقلاب اسلامی اظاره کرد و گفت: 40 فرزند شهید شناسایی و معرفی شود که 40 مدیر در آغازین روز دهه مبارک فجر از این عزیزان تقدیر شود.

رنجبر افزود: در دهه مبارک فجر همه تلاش‌ها انجام شود در روستاها  و مناطق حاشیه‌نشین فضای نشاط و شادی برگزار شود.

لازم به ذکر است: در پایان مراسم نمایندگانی از شهرداری، اتاق اصناف، علوم پزشکی، جهاد کشاورزی، امور عشایر، شورای اسلامی شهرستان کرمانشاه یک گروه کارشناسی برای روش تبلیغی تشکیل دادند.