به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، علی رسولیان در این جلسه با اشاره به افزایش قیمت گوشت قرمز و سفید در استان، گفت: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها و کنترل بازار، 150 تن گوشت منجمد از امروز در مشهد و شهرستان های استان توزیع شد.

وی افزود: برای توزیع گوشت مرغ منجمد نیز پیگیری هایی صورت گرفته و در سریع ترین زمان ممکن این موضوع عملیاتی خواهد شد.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: به زودی هزار تن گوشت منجمد وارد استان می شود که با محوریت تعاونی ها و فروشگاه های زنجیره و اولویت حاشیه شهر توزیع خواهد شد.

رسولیان همچنین از توزیع گوشت گرم از امروز در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: موضوع واردات گوشت و دام زنده از قزاقستان، استرالیا و کشورهای دارای مزیت، دنبال می شود.

وی با بیان این که برخی از ارگان ها و دستگاه ها برای واردات گوشت اعلام آمادگی کرده اند؛ تاکید کرد: از ورود بخش خصوصی به این حوزه حمایت می کنیم.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: برای واردات برنج پاکستانی و لاستیک خودرو نیز از بخش خصوصی حمایت کرده و پیگیری های لازم برای تخصیص ارز به آن ها ، صورت می گیرد.

 رسولیان افزود: از ابتدای اجرای طرح تا کنون 13 هزار و 500 حلقه لاستیک بین کامیون داران استان توزیع شده و هم اکنون نیز هزار حلقه دیگر وارد استان شده است.