به گزارش خبرگزاری برنا ؛ اقبال عباسی شامگاه سه شنبه در نخستین شورای هماهنگی امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: در صورتی که مسئولی از خدمات رسانی به ایثارگران کوتاهی کند مورد برخورد جدی و قانونی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: مسئولان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری موظفند تا در هر اداره نسبت به تامین فضای فیزیکی، تجهیزات و سایر لوازم اداری مورد نیاز برای فعالیت دفتر مشاور امور ایثارگران اقدام کنند.

عباسی، مدیران دستگاه های اجرایی و مشاوران امور ایثارگران را مکمل همدیگر اعلام و تصریح کرد: نشست بعدی شورای هماهنگی امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری باید با حضور مشاوران و مسئولان در کنار یکدیگر برگزار شود.

وی یادآور شد: برگزاری نشست های شورای هماهنگی امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری هر 3 ماه یک بار صورت گیرد.

رئیس شورای هماهنگی امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در صورتی که مشکلی از ایثارگران در سطح استانی رفع نشود پیگیری به منظور رفع آن از طریق ملی ضرورت دارد.

وی گفت: در صورتی که مسئول امور اداری، مالی و یا کارگزینی دستگاه های اجرایی به عنوان مشاور امور ایثارگران فعالیت کنند مسئول مرتبط با این حوزه سریع تر به نتیجه می رسد.

عباسی تاکید کرد: مشاوران امور ایثارگران دستگاه های اجرایی باید به اندازه مدیرکل دستگاه اجرایی مربوطه نسبت به قانون و امور ادرای اشرافیت داشته باشد.

در این نشست تعدادی از مشاوران امور ایثارگران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری مشکلات، دیدگاه ها، پیشنهادات و انتقادات خود را درباره جایگاه سازمانی این حوزه اعلام و ارائه کردند.