به گزارش برنا، به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد با جمعی از ورزشکاران و قهرمانان هیات جانبازان و معلولان دیدار کردند .

در این دیدار صمیمانه علیرضا محبی سرپرست اداره ورزش و جوانان افراد معلول را انسان‌های توانمند و با استعداد دانسته و گفت: مفهوم معلولیت از کار افتادگی و ناتوانی نمی باشد بلکه افراد معلول انسان‌های پویایی هستند که با امید به زندگی در برابر کلیه مسائل و مشکلات مقاومت کرده و با کسب موفقیت هایی موجب فخر جامعه نیز بوده اند.
در این دیدار محبی ورزش را یکی از پایه های توانبخشی و توانمندسازی معلولان دانست که باید در تمام عمر معلولان حتی پس از توانمندسازی و کاهش موفقیت در عرصه قهرمانی باید ادامه داشته باشد.
محبی در ادامه به حضور سعید اسکندر زاده در دومین اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان اشاره کرد و گفت: این نشانه ظرفیت و پتانسیل بالای ورزشکاران معلول شهرستان می باشد .
وی خدمت رسانی به قشر معلول را کاری ارزشمند و پسندیده دانست و با تاکید بر شناسایی استعدادها و پتانسیل های ورزشی معلولین ، فراهم ساختن زمینه بروز توانمندی های آنان را از وظایف اصلی مسئولین ورزش دانست.