به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ رضایی  بعد از ظهر جمعه در این گفت وگو اظهار کرد : در پی وقوع کولاک وبارش برف از عصر روز پنجشنبه   در لرستان نیروهای امداد ونجات جمعیت هلال احمراین  استان به 215 نفر امداد رسانی کردند.

او با اشاره به بارش وقوع کولاک وبارش برف در  گاماسیاب شهرستان دلفان ،افزود: 7 خودرو در این منطقه رهاسازی و به 7خانوار و 23 نفرنیز امداد رسانی شد همچنین در گردنه زالیان ببروجرد 70 خودرو رها سازی و به 70  خانوار و215نفر  نیز کار امدادرسانی انجام گرفت.

رضایی همچنین با اشاره به وقوع آبگرفتگی ها در  شهرستان پلدختر ،تصریح کرد:با آغاز بارش ها  در ساعت 17 عصرروز گذشته 10 تیم امداد ونجات از این جمعیت به تعداد 50 نفر به محل های وقوع حداثه  اعزام شدند.

او یادآورشد: رهاسازی  دستگاه 30 خودرو  در روستای چم گردله ،امدادرسانی به 4خانوار عشایری در روستای باغ گل گل ،اعزام تیم امدادی از پایگاه خرم زال به دهستان پا علم جهت نجات خانواده هایی که دچار آبگرفتگی شده بودند وهمچنین بازدید وسرکشی از مناطق سیل گیرمنازل مسکن مهر و دردیا از جمله اقدامات نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر لرستان در طی شبانه روز گذشته در شهرستان پلدختر بوده است.