به گزارش خبرنگار برنا، حشمت الله صیدی ظهر امروز در پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که در استانداری کردستان برگزار شد، گفت: استفاده از فضای مجازی بستگی به فرهنگ فرد مصرف کننده دارد و گاهاً مشاهده می شود که تخلفاتی در فضای مجازی روی می دهد.

شهردار سنندج عنوان کرد: فضای مجازی می تواند فرصتی برای نقد مسئولان و گوش زد به فعالیت آنان باشد اما افرادی در قالب کانال های مجازی به تخریب مدیران می پردازند.

وی گفت: فضای جامعه به فضایی نا امید کننده تبدیل شده و شهرداری در حد توان جشنواره ها و مسابقات ورزشی را برای ایجاد شور و نشاط در جامعه برگزار می کند.

صیدی با بیان اینکه نیرو های شهرداری سنندج یکی از مظلوم ترین نیرو های استان هستند، گفت: تا کنون شهرداری سنندج توانسته نیمی از حقوق مهر ماه کارکنان را پرداخت کند.

شهردار سنندج با بیان اینکه در بسیاری از بخش ها با کثرت نیرو ها مواجه هستیم، گفت: اغلب نیرو های شهرداری بی سواد و کم سواد هستند و کمبود نیرو های کیفی بسیار شهرداری را آزار می دهد.

وی با بیان اینکه کمبود منابع مالی از یکی از اصلی ترین مشکلات شهرداری سنندج است، گفت: میزان درآمد سرانه شهرداری سنندج کم بوده و ارزش افزوده دریافت شده توسط شهرداری سنندج یک چهارم شهر های بزرگ ایران است و با وجود چنین مشکلاتی این دستگاه اداره می شود.

صیدی افزود: شهرداری سنندج ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بدهی دارد و درآمد شهرداری تنها ۵۰ درصد از حقوق پرسنل خود را می تواند تامین کند.