به گزارش خبرگزاری برنا؛صابر رحیمی مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه گفت: نشست روسای فدراسیون‌های ورزشی، اسفند امسال در کرمانشاه تشکیل خواهد شد.

او به نشست هفته اخیر مجمع نمایندگان و مسئولان ورزش استان کرمانشاه با وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد و افزود: در این نشست بحث برگزاری اجلاس روسای فدراسیون‌های کشور را در کرمانشاه مطرح کردیم که با استقبال وزیر ورزش و جوانان روبرو شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه طبق هماهنگی انجام شده این اجلاس اسفند سال‌جاری برگزار می‌شود، گفت: در تلاش هستیم تا با برنامه‌ریزی بتوانیم این اجلاس را در یکی از شهرستان‌های مناطق زلزله‌زده برگزار کنیم.

رحیمی ادامه داد: معرفی توانمندهای ورزش کرمانشاه و تقویت زیرساخت‌های هیأت‌های ورزشی استان کرمانشاه از اهداف برگزاری این اجلاس است.

او افزود: در این نشست همچنین وزیر ورزش و جوانان قول داد در هر شهرستان استان کرمانشاه یک زمین چمن با اعتبار 450 میلیون تومان برای هر زمین احداث شود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه گفت: وزرات ورزش و جوانان 15 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه سالن شش هزار نفری دهکده المپیک کرمانشاه اختصاص دهد و مابقی اعتبار لازم هم از سوی استان کرمانشاه تامین شود.

رحیمی ادامه داد: افزایش اعتبارات عمرانی ورزش کرمانشاه، حل مشکل جذب و استخدام قهرمانان ورزشی و کمک به تجهیز سالن‌های ورزشی استان کرملنشاه از دیگر دستاوردهای این نشست برای ورزش کرمانشاه بود.