به گزارش خبرگزاری برنا؛ رئیس بوکس ارتش جمهوری اسلامی ایران  در سفر یک روزه به کرمانشاه با فرمانده پشتیبانی منطقه یک ارتش و رئیس بوکس ارتش در استان کرمانشاه ملاقات کرد که در این دیدار تعدادی از بوکسورها، مربیان، داوران و پیشکسوتان بوکس آجا حضور داشتند.

بر اساس این گزارش سرهنگ سیاوش امیری رئیس بوکس ارتش جمهوری اسلامی ایران  و رضا عصری از قهرمانان و مربی سرشناس کرمانشاه در دیدار با فرهاد بزرگی رئیس بوکس ارتش  استان کرمانشاه، در سالن جلسات بوکس کرمانشاه به بررسی مشکلات ورزش بوکس وچگونگی به خدمت گرفتن ورزش بوکس در بین پرسنل آجا در غرب کشور به بحث و گفتگو نشستند.

فرهاد بزرگی رئیس بوکس ارتش در غرب کشور در حاشیه این دیدار  گفت: در کرمانشاه و اکثر شهرستان‌های غرب کشور سالن بوکس در پادگان‌های آجا برای تمرینات ورزش بوکس برقرار است.

او افزود: در زمان تمرینات تخصصی و مسابقات ورزشکاران در ورزشگاه پشتیبانی منطقه یک به رقابت می‌نشینند تا از بین علاقه‌مندان منتخبین به مسابقات کشوری معرفی شوند.

رئیس بوکس آجا در غرب کشور در پاسخ به خبرنگار برنا گفت: در 13 مهرماه سال‌جاری بوکسورهای آجا در بندر انزلی با ورزشکاران نیروی دریایی به رقابت پرداختند، که پیروزی با بوکسورهای آجا بود.