به گزارش برنا،اکبر نگاهی درنشست هم اندیشی و آموزشی کارشناسان فرهنگی و امور جوانان شهرستانهای استان افزود: در برگزاری جلسات ستادهای ساماندهی امور جوانان در شهرستانها باید اهتمام جدی داشته باشیم و در این جلسات باید نمایندگان جوانان حضور پررنگ و فعال داشته باشند.

وی افزود: خلاقیت، پیگیری، جدیت و به روز بودن از ویژگیهای مهمی است که کارشناسان امور جوانان ادارات شهرستانها باید از آن برخوردار باشند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: گستردگی ارتباطات و شرایط فعلی جامعه به گونه ای است که دیگر نمی توان با فعالیت فردی کارهای بزرگی انجام داد. برای همین باید از نهادهای گروهی و ایجاد تشکل ها و سازمانهای مردم نهاد در حوزه جوانان حمایت کرد.
نگاهی در عین حال خاطر نشان کرد: شهرستانهایی که در این راستا اقدامات مناسبی انجام دهند و به شاخص های مورد نظر برسند، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل تاکید کرد: تلاش می کنیم با آموزش تخصصی کارشناسان شهرستانها و ایجاد انگیزه و ارایه بسته های تشویقی در مقابل ایده های نو و خلاقانه آنها، امور جوانان شهرستانها را تقویت کنیم.