به گزارش خبرگزاری برنا از بهشهر؛ آموزشگاه موسیقی باقی با حضور اساتید عرصه هنر و موسیقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از فرهیختگان شعر و ادب افتتاح شد.

 مسعود فلاح در حاشیه این مراسم اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر در حوزه مشاغل خانگی، پشتیبان هنرمندان می‌باشد که منجر به ایجاد اشتغال ثابت و پایدار در حوزه فرهنگ و هنر شده است.

وی افزود: شرق مازندران دارای ظرفیت‌های فرهنگی، هنری (نمایشی، موسیقی، شعر و ادب) است که کلکسیون رشته های مختلف می‌باشد.

فلاح در ادامه بیان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر رتبه نخست در ایجاد اشتغال را داراست.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این آموزشگاه در آستانه چهلمین سالگرد باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: حوزه فرهنگ از گستردگی و تنوع خاصی برخوردار بوده لذا این شهرستان نیز از این امر مستثنی نیست و دارای استعدادهای بالقوه و بالفعلی در حوزه های فرهنگی و هنری (نمایش، موسیقی، شعر، هنرهای تجسمی) است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های امام جمعه این شهرستان که در طول این مسیر کمک کار این حوزه بوده‌اند و همچنین از زحمات و حمایت های دکتر شاعری نماینده شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی که اعتبارات سال گذشته حوزه فرهنگ و هنر را مدیون ایشان می‌باشیم.

فلاح در پایان گفت: اعتبار تخصیص یافته از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیگیری‌های مجدانه دکتر شاعری، نماینده شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی، در سال جاری است.

photo_2019-01-08_17-30-39