به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمد نعیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر هفته آینده دولت تدبیر و امید به استان، افزود: مرکز اورژانس و تروما بیمارستان 5 آذر که به نام شهید نظام الدین نبوی از شهدای واقعه 5 آذر گرگان مزین شده، به عنوان یکی از پروژه های بزرگ در این سفر به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: این پروژه در 11 هزار متر مربع در مدت 20 ماه ساخته و تجهیز شده است.

نعیمی بیان کرد: این مرکز دارای 152 تخت در بخش های اورژانس، بستری، ایزوله، اطفال، ICU است. در این مرکز 2 اتاق عمل بزرگ و 2 اتاق عمل کوچک دیده شده است.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان خاطرنشان کرد: برای ساخت و تجهیز این مرکز 90 میلیارد تومان هزینه شده است.

نعیمی گفت: امیدواریم با افتتاح این مجموعه که بزرگترین پروژه طرح تحول سلامت در استان گلستان است، خدمات بهتری به مردم گرگان و استان ارائه کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مجموعا در سفر دولت تدبیر و امید به استان گلستان، 22 پروژه در بخش سلامت و آموزش با اعتبار بالغ بر 186 میلیارد تومان در استان به بهره بردار می رسد.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان اظهار کرد: افتتاح بخش مغز و اعصاب بیمارستان آل جلیل آق قلا با ظرفیت 25 تخت، سلامتکده طب ایرانی و مکمل و اورژانس هوایی از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در این سفر است.