به گزارش خبرگزاری برنا؛ در ادامه جوابیه روابط عمومی استانداری کرمانشاه آمده است: «در روزهای اخیر خبری مبنی بر وجود برخی اختلافات در بین مدیران ارشد استان در یک کانال تلگرامی منتشر شده بود. که در جواب این گونه اخبار بی‌پایه و اساس که بیشتر بر مبنای شایعات افراد مغرض استوار است، باید گفت مدیریت ارشد استان با یک اتحاد و همدلی کم سابقه و با هماهنگی کامل در حال پیشبرد برنامه‌های توسعه کرمانشاه است.

بر اساس این گزارش؛ بی‌گمان این گونه خبرها نمی‌تواند از اهمیت برگزاری همایش بزرگ معرفی فرصت‌ها و توانمندی‌های استان کرمانشاه در هتل اسپیناس تهران که با حضور رئیس مجلس، وزیر نفت و سرمایه‌گذارانی از کشورهای قطر و ترکیه و حضور بسیار گسترده دیگر سرمایه‌گذاران برگزار شد، بکاهد و یا به حاشیه ببرد.

این گزارش حاکی است که معاون اقتصادی استاندار در این نشست حسب ماموریتی که از سوی استاندار محترم برعهده داشت از ابتدا تا انتهای مراسم در حال رایزنی با سرمایه‌گذاران و کارآفرینان برای ترغیب آن‌ها برای سرمایه‌گذاری در کرمانشاه بود.

در ادامه این گزارش آمده است؛ همچنین دکتر حاتمی در این همایش در مواقعی در ردیف اول نشستند؛ اما مهمان‌نوازی یک عرف معتبر و پسندیده در این گونه مجالس است و بایستی در عمل احترام میهمانان را نگه داشت و بهترین جایگاه را به آن‌ها اختصاص داد. در واقع یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی توجه به همین موضوعات به ظاهر ساده است.

از رسانه‌ها انتظار می‌رود با هوشیاری در دام شایعات دروغین مغرضانی که منفعت خود را در تفرقه و پراکندگی میان دلسوزان کرمانشاه می‌بینند و از رسانه‌ها تنها استفاده ابزاری می‌کنند؛ نیافتند.

بیاییم با درایت و دوراندیشی، همه همدل و همراه، در راه توسعه پایدار کرمانشاه گام بر داریم.»