به گزارش خبرگزاری برنا؛ دکتر علیرضا خنفری مدیرعامل شرکت مسافرتی وگردشگری سفر سلامت آلامتو در این نشست گفت: شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت آلامتوی در زمینه توریست درمانی فعالیت می‌کند و حوزه فعالیت این شرکت در کشورهای عراق، کویت، عمان و اقلیم کردستان عراق می‌باشد و این کشورها را به عنوان شروع کار شرکت در نظر گرفته است.

DSC_0156

او افزود: شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت آلامتو با بیمارستان‌های تخصصی و فوق تخصصی استان‌های تهران، اصفهان، شیراز و مشهد و استان‌های دیگر قرارداد منعقد نموده است تا  در زمینه‌های مختلف پزشکی و بهداشتی و به ویژه کلیه اعمال جراحی عمومی و پیشرفته امکان برخورداری از خدمات پزشکان متخصص و فوق تخصص فراهم آید.

مدیرعامل شرکت مسافرتی وگردشگری سفر سلامت آلامتو گفت: شرکت مسافرتی و گردشگری سفر سلامت امید است بتواند با صنعت توریسم درمانی به بخش اشتغال کمک نماید.

خنفری ادامه داد: توریسم درمانی می‌تواند نقش مهمی در اقتصاد استان کرمانشاه رغم زند به شرط این که بستر آن بیشتر از این فراهم بشود.

او افزود: کرمانشاه پتانسل این را دارد که قطب توریسم درمانی کشور شود و از لحاظ بیمارستان هم تجهیزات مناسبی دارد.

DSC_0146

مدیرعامل شرکت مسافرتی وگردشگری سفر سلامت آلامتو گفت: ما در این شرکت با سرمایه شخصی شروع بکار کرده‌ایم ونباید  متکی به دولتباشید و باید در بخش خصوصی کار کنید تا موفق شوید.

خنفری ادامه داد: این شرکت برای بیماران اقلیم کردستان و مداوای آنان در شهرستان قصرشیرینقصد دارد سرمایه‌گذاری نماید هرچند که با بیمارستان‌های استان‌های؛ تهران، یزد، اصفهان و شیراز، مشهد و سایر بیمارستان پرفکت قرارداد بسته‌ایم و باز هم قرداد خواهیم بست با هر بیمارستانی به نوع خوبی بیماران ما را درمان نماید.

 او افزود: هرچند ارزش پول ما این روزها پایین امده است و این ارزش پول پایین باعث شده برای بیماران خارجی درمان ارزان قیمت به همراه داشته باشد و جذب سرمایه هم در توریسم درمانی به همراه خواهد داشت.

DSC_0151

مدیرعامل شرکت مسافرتی وگردشگری سفر سلامت آلامتو گفت: از طرفی هم  علم و دانش ایرانیان در پزشگی خیلی بالاست و پزشکان و متخصان خوبی داریم که هزینه جراحی، نابرواری، قلب و سایر تخصص‌ها توانمند هستند و ایران  از لحاظ پزشکی در سطح بالای دنیا قرار داریم.

خنفری ادامه داد: بخش دولتی هم ترغیب شده که درآمدزایی کند و سیستم را مجهز و کسب درآمد کند و این برای مردم هم خوب است.

او افزود: ما در همه زمینه‌های پزشکی در دنیا مطرح هستیم و نیاز نیز نداریم بیماری به خارج کشور برای درمان بفرستیم فقط از لحاظ تجهیزات پزشکی کمی مشکل وجود دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: