به گزارش خبرگزاری برنا از قم، دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی که به قم سفر کرده است در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: روز 22 بهمن به تمام ملت ایران تعلق دارد، زیرا روزی است که مردم با انقلاب سرنوشت خود را به دست گرفتند و این مسئله به جریان یا افراد خاص تعلق نداشته و مربوط به متن ملت است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: عامل پیروزی انقلاب اسلامی وحدت مردم و بهره جستن از رهبری ها و فرمایشات امام راحل بود که این مسئله موجب شد حکومت دیکتاتوری آمریکایی واژگون شده و اختیار در دستان ملت قرار گیرد و قطعاً امروز هم با وحدت و پیروی از فرمایشات رهبری می توانند استقرار مردم سالاری را امتداد دهند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وحدت کلمه، حضور در صحنه و تدابیر رهبر معظم انقلاب همواره راهگشاست، بیان کرد: به ویژه در شرایطی که آمریکایی ها از همه ابزار خود برای سخت کردن زندگی مردم استفاده می کنند، حضور گسترده مردم در صحنه می تواند دشمن را مأیوس کرده و روی اراده آنان اثر بگذارد.

وی ادامه داد: البته دشمنان موفق نخواهند شد، زیرا این تحریم ها فرصتی برای جوانان به وجود می آورد تا در اقتصاد بر روی پای خود ایستاده و نقایص موجود را رفع کنند. البته در چند ماه اخیر اقدامات زیادی صورت گرفته تا برخی از کاستی در بخش های فنی حل شود که این رویکرد سازنده است.

دکتر لاریجانی تصریح کرد: دشمنان طبعاً تا حدی تلاطم اقتصادی در کشور به وجود آورده اند اما این مسئله قابل علاج است، بنابراین اگر در این رابطه وفاق کامل وجود داشته و تمام مسئولان با شجاعت در جهت حل مشکلات تلاش کنند، می توان بر اقدامات دشمنان غلبه کرد.

رئیس قوه مقننه کشورمان با بیان اینکه حل مشکلات کشور احتیاج به وفاق دارد، افزود: راهپیمایی 22 بهمن این انرژی را در داخل ایجاد کرده تا همه همصدا شده و دشمنان را مأیوس کنند. از طرف دیگر حضور چند ساعته مردم در راهپیمایی 22 بهمن دستاوردی بزرگ و استراتژیک برای کشور به همراه خواهد داشت، بنابراین با حضور مردم نقشه های دشمن خنثی شده و اهتمام جدی تری برای حل مشکلات مردم در داخل به وجود می آید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: