به گزارش خبرگزاری برنا از نیشابور، علیرضا رزم حسینی ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری نیشابور اظهار کرد: ما انقلاب کردیم که ملتی متمکن و متدین باشیم و فداکاری مردم ایران تاریخی است و در هیچ کجای تاریخ است و در هیچ کجای تاریخ به این اندازه مردم با حکومت همراه نبوده اند. در تمام جنگ های تاریخ ایران ، ایران قطعه قطعه شد اما در جنگ ایران و عراق حتی یک وجب از خاک کشور را از دست ندادیم .

وی با اشاره به مشکلات مثلت توسعه اقتصادی در خراسان رضوی گفت: مشکلات این مثلث شامل بروکراسی اداری ، عدم متمرکز نهادها ، اختلافات سیاسی ، دعواهای جناحی ، فرار سرمایه از کشور است.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: اشتغال باید از سوی بخش خصوصی و کارآفرینان ایجاد شود و سرمایه گذاران و کارآفرینان مجاهدان اقتصادی هستند و اگر می خواهیم اشتغال ایجاد شود باید از سرمایه گذار و کارآفرین حمایت کنیم.

رزم حسینی تصریح کرد:مهمترین چالش امروز اقتصاد و معیشت مردم است و برای حل این موضوعات باید به اقتصاد مقاومتی توجه کنیم. هر سه قوه باید کمک کرده و از کارآفرینان حمایت لازم را انجام دهند.

وی گفت: نیشابور را باید در شان آن بسازیم و توسعه اقتصاد روستایی در این شهرستان را دنبال کنیم . باید بدانیم بودجه عمرانی نیشابور ۱۵۰ برابر شده است.