به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ سید احسن علوی صبح امروز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع اصحاب رسانه های کردستان گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرصتی برای نمایش وحدت و همدلی ملت ایران در راستای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم دیواندره، سنندج و کامیاران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر دفاع از انقلاب و نظام از دیگر مولفه های مهم حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به شمار می رود.

علوی گفت: ۲۲ بهمن اساسی ترین و مهمترین رویداد سال جاری است و با توجه به شرایط فعلی و جنگ اقتصادی علیه کشورمان ملت ایران امروز با حضور خود در صحنه بار دیگر ثابت کردند که همواره حامی جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهند بود.

وی افزود: دنیا امروز حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن را به نظاره می نشیند و بدون شک حضور حداکثری مردم بار دیگر انقلاب و نظام را مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن بیمه خواهد کرد.

نماینده مردم دیواندره، سنندج و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار همراهی مسئولان و مردم در راستای مقابله با توطئه‌های استکبار جهانی شد و اظهار داشت: وحدت و همدلی و حضور مستمر در صحنه دفاع از نظام و انقلاب یکی از مهمترین نیازهای کشور در شرایط حساس کنونی است.