به گزارش خبرگزاری برنا؛ ناصر چرخ‌ساز عصر یکشنبه در مراسم افتتاح داروخانه تک‌نسخه‌ای هلال‌احمر، با بیان اینکه البرز در دو بخش داروخانه وامداد و نجات در منطقه‌ای حساس قرارگرفته است، اظهار کرد: در بحث تهیه دارو در غرب کشور جز استان‌هایی هستیم که مراجعه زیادی داریم.

وی با اشاره به اینکه طی یک سال گذشته سرعت تحویل دارو را افزایش داده‌ایم، گفت: بهبود کار بهتر شده و به‌تبع آن تعداد مراجعان نیز بیشتر شده است.

مدیرعامل هلال احمر استان البرز با بیان اینکه خدمات‌رسانی به مردم را سرعت بخشیده‌ایم، گفت: نماینده‌ای از بیمه برای تائید اینترنتی نسخ در داروخانه‌ها حضور دارد.

چرخ‌ساز با تاکید بر اینکه وسعت داروخانه‌ها را به دو برابر افزایش داده‌ایم، گفت: در بعضی از روزها مراجعان ما به یک هزار نفر هم می‌رسند.

وی با اشاره به اینکه استان البرز شاهراه  بسیاری از استان‌ها است، ادامه داد: سال گذشته بسیاری از مردم در برف و کولاک ماندند و امدادرسانی به‌کندی صورت گرفت.

مدیرعامل هلال احمر استان البرز با بیان اینکه ۲۳ خودرو به ناوگان لجستیک اضافه کردیم، گفت: پنج موتور چهارچرخ و ۱۸ موتور تریل برای امدادرسانی بهتر به ناوگان هلال احمر البرز اضافه شد.

چرخ‌ساز با تاکید بر اینکه جاده چالوس زیرساخت‌های لازم را برای امدادرسانی ندارد، اضافه کرد: هرچقدر ناوگان را افزایش دهیم بازهم کمبودهای وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه تعامل خوبی با شهرداری‌های استان داریم، گفت: در مشکین‌دشت به کمک شهرداری فردیس و خیرین مرکز درمانی ایجاد می‌کنیم.