به گزارش خبرگزاری برنا؛ قدرت الله شمیرانی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و سرپرست هیئت ورزش های همگانی با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: در کنار مردم آگاه ، مومن و انقلابی البرز، ورزشکاران، مربیان و کمیته های هیئت ورزشهای همگانی استان نیز  امسال همچون سالهای گذشته با حضوری منسجم و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مستکبرین عالم و سرسپردگان داخلی آنان را مأیوس کردند.

وی افزود: حضور جامعه ورزشی در این مراسم میثاقی دوباره با آرمان های مقدس امام راحل و حمایت قاطع از ولایت و رهبر فرزانه حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) بود.

وی ضمن تسلیت ایام فاطمیه افزود: باید ثابت کنیم که فشارهای دشمنان در اراده قوی و آهنین ما تاثیر نداشته و در ادامه راهمان مصمم تر خواهد نمود به گونه ای که تا آخرین قطره خون خود، حافظ ارزشهای نظام و انقلاب باشیم .

شمیرانی با اشاره به تقارن دهه مبارک فجر با ایام فاطمیه، این همزمانی را بسیار مبارک برشمرد و گفت: حرکت مردم ایران در سال ۵۷ برگرفته و استمرار و امتداد حرکتی بود که حضرت زهرای مرضیه( س) بعد از رحلت پیامبر انجام داد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز وسرپرست هیئت ورزش های همگانی در پایان تصریح کرد: خانواده بزرگ ورزش های همگانی استان البرز همچون سنوات گذشته با حضور پررنگ و منسجم خود در یوم الله 22 بهمن در کنار دیگر اقشار جامعه استان البرز بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد ودر چهل سالگی انقلاب اسلامی عظمت و هوشیاری جامعه ورزش را به نمایش گذاشت.