به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، "محمد خدابخشی" به مناسبت دهه فجر در دیدار با حجت الاسلام " محمد علی ارزنده " امام جمعه و سرهنگ "عباس محمدی" فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در حفظ نظم و امنیت کشور و به تبع آن در شهرستان بسیار عالی عمل کرده است گفت: همه ما قدردان خدمات ارزشمند پلیس هستیم.

او افزود: امنیت پایدار مبنای توسعه همه جانبه در کشور است و برای نیروی انتظامی و امنیت آفرینان ایران اسلامی آرزوی موفقیت داریم.

در ادامه حجت الاسلام ارزنده امام جمعه الیگودرز با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، وحدت و همدلی بین مسئولان را زمینه تحقق آرمان های نظام دانست .

اوبیان کرد : نیروی انتظامی هر روز در جای جای نقاط این کشور با تقدیم شهدا ، به وظیفه خود عمل کرده و امنیت پایدار را در جامعه فراهم کرده است.

فرمانده انتظامی الیگودرز نیز با قدردانی از تلاش های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همراهی امام جمعه شهرستان اظهار امیدواری کرد با تلاش مسئولان شاهد رونق هرچه بیشتر شهرستان و منطقه باشیم.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه بین بیکاری و ناهنجاری ها و جرایم ارتباط مستقیم وجود دارد افزود: با ریشه کن شدن فقر و بیکاری ، شکوفایی اجتماعی در سطح شهرستان حاصل می شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تحکیم پایه های امنیت مستلزم همکاری مستمر آحاد مختلف مردم با نیروی انتظامی در دو محور پیشگیری و مقابله با جرایم بوده و نیروی انتظامی پیشگیری اجتماعی از جرایم را با جدیت پیگیری می کند.