به گزارش  خبرگزاری برنااز لرستان، رضا سلیمی با حضور مدیرکل ،معاون ورزشی و رییس هیات دوومیدانی استان تجلیل شد.

رضا سلیمی در حاشیه این مراسم تجلیل  به برنا   گفت: رضا سلیمی هستم ۲۱ ساله ، آخرین مدال بنده نایب قهرمانی درمسابقات قهرمانی کشور بودکه با اختلاف یک خطا توانستم رکوردی جدید را به ثبت برسانم.

او بااشاره به اینکه ۸ روز آینده قراراست مسابقات آسیایی میانه به میزبانی تهران برگزار شود گفت: اردیبهشت ۹۸ نیز مسابقات آسیایی قطر  را پیش روداریم .

سلیمی  ضمن تشکر از مسئولان ورزش  و هیات دوومیدانی استان خواستار حمایت بیشتر شد و گفت: جالب ترین خاطره برای من مسابقات آسیایی سال گذشته بود که در آن رقابتها بنده که ورزشکار اشترینان هستم بدون مربی و با حداقل ترین امکانات رکوردم با حمی آمریکایی (نماینده قطر)که در آمریکا و با بهترین مربی های آمریکایی و امکانات تمرین می کند ۵ سانت بود.

او هدف خود از بیان این خاطره را وجود استعدادهای فراوان درلرستان دانست و افزود: اگر ورزشکاران لرستانی  بیشتر مورد حمایت مسئولان قرارگیرند قطعا افتخار آفرینی های فراوانی برای لرستان به ارمغان می آورند.

سلیمی درپایان ضمن تشکر از زحمات و پیگیریهای سیاوش سپهوند رییس هیات دوومیدانی استان گفت:رکورد اخیر سبب گرفتن یک امتیاز از فدراسیون شد.

او گرفتن یک تشک برای انجام تمرینات را امتیازی برای خود و هیات دانست و گفت: امیدواریم فدراسیون نیز  ورزشکاران  و استانها را حمایت نماید.