دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان کشور امروز صبح ساعت 6/30 دقیقه وارد فرودگاه کرمانشاه شد و راهی شهرستان قصرشیرین محل اجلاس سالیانه روسای فدراسیون‌های ورزشی شد

نشست اجلاس سالیانه روسای فدراسیون‌های ورزشی ایران امسال برای اولین بار با حضور روسای فدراسیون‌های کشور و وزیر ورزش در نقطه صفر مرزی در شهرستان قصرشیرین تشکیل خواهد شد.

​اجلاس سالیانه روسای 53 فدراسیون ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان، امروز (پنجشنبه) 25 بهمن ماه‌سالجاری در شهرستان مرزی قصرشیرین برگزار خواهد شد.

علاوه بر وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی، معاونین این وزارتخانه، رئیس کمیته ملی المپیک، استاندار کرمانشاه، نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شواری اسلامی و مسئولین ورزش و جوانان استان کرمانشاه هم در این نشست حضور خواهند داشت.

 نشست سالیانه روسای فدراسیون‌های ورزشی کشور از صبح  امروز (25 بهمن) شروع می‌شود و تا ظهر ادامه دارد که در این نشست، برنامه‌های سال آینده ورزش کشور و فدراسیون‌های ورزشی تشریح می‌شود.

کمک به هیأت‌های ورزشی کرمانشاه و برگزاری مسابقات ورزشی در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه از دیگر مباحثی است که در این نشست مطرح خواهد شد.

دکتر مسعود وزیر ورزش و جوانان کشور، رئیس کمیته ملی المپیک،  روسای فدارسیون‌ها و مسئولان استانی   پس از پایان این نشست از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه بازدید خواهند کرد.

تعدادی از روسای فدراسیون‌ها نیز ساعت 20 و 20 دقیقه عصر دیروز  به کرمانشاه  آمدند و دیشب پس از دیدارهای جداگانه‌ای که با هیأت‌های زیرمجموعه خود داشتند، راهی قصرشیرین شدند.