به گزارش برنا، اولین جشنواره حرکت از نو کودکان ویژه مهدکودک های شهرستان اردبیل با حضور بیش از یک هزار کودک از 40 مهدکودک در سالن 2 هزارنفری شهید آسمانی مجموعه ورزشی تختی اردبیل برگزار شد.

در این جشنواره که با حضور شفیع شفیعی مدیرکل امور اجتماعی استانداری، بهرام آقاخانی مدیرکل و محمدرضا برادران معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان، سرهنگ مهدی زاده رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان و جمال پیله ور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل برگزار شد، کودکان شرکت کننده در رشته های تفکیک توپ های رنگی، چرخاندن هولاهوپ، حمل تخم مرغ، جابجایی توپ مدیسن بال، طناب کشی و نقاشی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان از کودکان برتر هر رشته با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: کودکان آینده سازان جامعه هستند و وظیفه ماست در زندگی ماشینی امروزی تا حدامکان فضای ورزش و نشاط را برای آنان فراهم کنیم.

آقاخانی افزود: امروز شاهد اولین جشنواره حرکت از نو بودیم و به امید خدا و با تلاش همکارانمان این جشنواره به صورت مستمر ادامه خواهد داشت. امیدواریم با ترغیب و تهییج کودکان به ورزش، در آینده شاهد معرفی قهرمانان ورزشی از بین همین کودکان باشیم.