به گزارش برنا از اراک ، در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفت، آمده است: شهادت جمعی از مدافعان جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی امروز موجب عزادار شدن، حزن و اندوه ملت ولایتمدار و شهیدپرور ایران اسلامی شده است.

بیانیه می افزاید: اقدامات تروریستی حاکی از درماندگی و استیصال آمریکا و ایادی مزدور منطقه ای آن و به خصوص تروریست های تکفیری دست پرورده آن ها در برابر ملت آگاه و انقلابی ایران است. 

در بخشی از این بیانیه آمده است: سردمداران آمریکایی و رژیم غاصب صهیونیستی و مزدوران منطقه ای بدانند همانگونه در راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مردم حمایت قاطع و حداکثری خود را به نمایش گذاشتند در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارزش های والای آن نیز استوار با وحدت و همدلی ایستاده اند و توطئه های دشمنان در اراده آنان اثر ندارد.

مجمع نمایندگان استان مرکزی در ادامه این بیانیه آورده است: ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان سفر کرده علو درجات و رحمت واسعه و برای خانواده های معظم آنان صبر مسئلت کرده و امید است که مجروحان این‌ حادثه هرچه سریعتر لباس عافیت بر تن کنند.