به گزارش خبرگزاری برنا؛  علی محمد زوآروند معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: شهر پاوه در 24 ساعت اخیر با 26میلی متر بارش، بیشترین بارندگی را میان شهرهای مختلف استان به خود اختصاص داد.

 او افزود: در این مدت ازگله با 20 و گیلانغرب با 17 میلی‌متر بارش بیشترین بارندگی‌ها را به خود اختصاص دادند.

معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: سرپل‌ذهاب، جوانرود، دالاهو و گواور نیز شهرهایی بودند که در این مدت میانگین بارش در آن‌ها به بیش از 10 میلی‌متر رسید.

زوراوندادامه داد: شهر کرمانشاه نیز طی 24 ساعت اخیر حدود 9 میلی‌متر بارندگی داشته است.

معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: انتظار می‌رود بارش‌ها تا صبح فردا در برخی مناطق ادامه پیدا کند.

زوراوند ادامه داد: این بارندگی‌ها عموماً به صورت مقطعی و پراکنده خواهد بود.

او از کاهش دو تا سه  درجه‌ای دمای شبانه استان کرمانشاه نیز خبر داد و افزود: برای امشب پیش‌بینی می‌شود دمای شهرهای اسلام‌آبادغرب، پاوه، حمیل، سنقروکلیایی، کنگاور، گواور و دالاهو به زیر صفر درجه برسد.

معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در این میان شهرهای سنقروکلیایی، کنگاور و گواور با دمای دو درجه زیر صفر سردترین نقاط استان کرمانشاه خواهند بود.

زوراوند حداقل دمای شهر کرمانشاه را نیز بین صفر تا یک درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: از فردا حدود دو درجه به دمای روزانه و سه درجه به دمای شبانه افزوده می‌شود.

او افزود: روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته پیش‌رو نیز عبور موجی کم دامنه از جو استان کرمانشاه باعث بارش‌هایی برای اغلب نقاط استان کرمانشاه خواهد شد.