به گزارش خبرگزاری برنا؛ علیرضا رزم حسینی روز شنبه در جلسه شورای اداری خراسان رضوی گفت: نوروز، فرصت مناسبی برای ارائه خدمات در سطح مطلوب و مورد توجه به زائران و مسافران محسوب می شود.

وی افزود: در سال جدید مطابق رویه سالهای گذشته در ساعت 15 روز پنجشنبه یکم فروردین ماه میزبان رهبر فرزانه انقلاب درحرم مطهر امام رضا (ع) خواهیم بود و از بیانات ایشان در جمع زائران و مجاوران ولایتمدار بهره مند می شویم.

استاندار خراسان رضوی گفت: از مهمترین اتفاقات امسال خروج آمریکا از برجام در 18 اردیبهشت ماه بود که موجب کاهش اعتبار بین المللی این کشور شد و دولت جمهوری اسلامی نیز بر اساس وظایفی که داشت تلاش کرد آثار منفی خروج آمریکا از این معاهده را به حداقل برساند و مدیریت بحران و مدیریت اقتصادی را با توان انجام داد.

رزم حسینی افزود: برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان از وفاداری ملت ایران به رهبری، ولایت و نظام دارد.

وی پیام رهبر معظم موسوم به 'گام دوم انقلاب' را بسیار مهم و بنیادین دانست و ادامه داد: باید همه مدیران و مسئولان در جهت کاربردی کردن این پیام تلاش کنند.

استاندار خراسان رضوی گفت: سفر رئیس جمهوری کشورمان به عراق و استقبال بی نظیر انجام شده از ایشان یکی از موفقیتهای دولت در سال کنونی محسوب می شود.

رزم حسینی با اشاره به این که کنترل موسسات مالی و مسائل مربوط به این موسسات در سال جاری از دیگر موفقیتهای دولت است افزود: دولت، به نفع سپرده گذاران با موفقیت از بحران موسسات مالی و اعتباری عبور کرد و خوشبختانه هم اکنون شاهد آرامش در این زمینه هستیم.

وی ادامه داد: از زمان آغاز مسئولیتم در استان خراسان رضوی 11 جلسه در خصوص شرکت پدیده شاندیز برگزار کرده ام که شش جلسه از این تعداد در خراسان رضوی و بقیه جلسات در سطح ملی و در تهران برگزار شده است که خوشبختانه در حال دست یافتن به نتایج خوبی هستیم.

استاندار خراسان رضوی گفت: هدف ما در پدیده حفظ حقوق سهامداران مردمی است و دستگاه قضا نیز در این رابطه همکاری خوبی داشته است و تعیین تکلیف وضعیت دادگاهی این شرکت و عوامل آن در حال انجام است.

رزم حسینی افزود: دستگاههای اجرایی در زمینه جذب منابع مالی و اعتبارات باقی مانده سال 1397 اقدام کنند و هیچ پولی برگشت داده نشود زیرا در این صورت در کارنامه مدیران به عنوان نمره منفی محاسبه می شود.