به گزارش خبرگزاری برنا از قوچان؛ سرهنگ قدیر مصرخانی در تشریح این خبر  در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به شیوه جیب بری از تعدادی از شهروندان کهنسال در سطح حوزه استحفاظی، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

مصرخانی مطرح کرد: ماموران با اشراف اطلاعاتی وبا همکاری شهروندان ۲نفر را که پدر وپسر هستند را را در حال جیب بری از یک شهروند شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات اولیه تا کنون به۴فقره سرقت به شیوه جیب بری با همدستی ۲ زن ازاعضا خانواده شان اعتراف که همدستان آنها نیز دستگیر شدند.

سرهنگ مصرخانی تصریح کرد: در بررسی های به عمل آمده از سامانه های پلیسی مشخص. شد که اعضا این باند۶ فقره سابقه دستگیری با موضوع جیب بری در استان های اردبیل، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و مشهد مقدس داشته اند.

فرمانده انتظامی قوچان در پایان با اشاره به اینکه تحقیقات در خصوص در سرقتهای احتمالی این باند ادامه دارد خاطرنشان کرد: شهروندانی که در شهرستان قوچان مورد جیب بری واقع شده اند می توانند برای پیگیری شکایت خود هر چه سریعتر به پلیس آگاهی شهرستان، واقع در بالاتر از میدان پرستار، روبروی بیمارستان موسی بن جعفر(ع) مراجعه کنند.

خبرنگار: سهیلا چترآبگون