به گزارش خبرگزاری برنا؛  شهرام کهریزی مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه در نشست رسانه‌‌ها با معاونت امور عمرانی استانداری از افتتاح تقاطع غیرهمسطح امام حسین(ع) ظرف چند روز آینده خبر داد و گفت: اهمیت این تقاطع در تسهیل رفت و آمد و بهبود وضعیت ترافیک کرمانشاه تاثیرگذار است و این تقاطع با فعالیت شبانه‌روزی ظرف چند روز آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

2 (10)

او از صرف اعتبار 60 میلیارد تومانی برای این تقاطع خبر داد و افزود: در ابتدا برآورد اولیه اعتبارات این پروژه 40 میلیارد تومان بود که با تعدیل صورت گرفته این رقم به 60 میلیارد تومان افزایش یافت.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه از افتتاح تقاطع امام خمینی(ره) تا پایان سال آینده خبر داد و افزود: اعتبار اولیه این پروژه هم 60 میلیارد تومان بود که با تعدیل صورت گرفته و با توجه به افزایش قیمت مصالح اعتبار این پروژه هم به حدود 110 میلیارد تومان افزایش یافت.

او افزود: بسیاری قطعات این تقاطع پیش ساخته است و تنها در محل کار نصب آن صورت می‌گیرد و برای همین چندان پیشرفت این پروژه به چشم نمی‌آید.

وی با بیان اینکه تامین اعتبار این پروژه بر عهده شهرداری است گفت: با توجه به اینکه شهرداری توانایی مالی چندانی ندارد، از محل منابع دولتی برای این پروژه هزینه شده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه احداث هفت تقاطع غیرهمسطح دیگر در کرمانشاه به تصویب رسیده گفت: به تدریج ساخت این تقاطع ها در دستور کار قرار می گیرد.