به گزارش برنا آذربایجان غربی، محموله کمک های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از محل محوطه این شرکت به مناطق سیل زده اعزام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در خصوص جزئیات این محموله بیان کرد: حادثه سیل در ابتدای سال جدید منجر به ایجاد مشکل برای هموطنان عزیزمان شده است و همه وظیفه داریم به حادثه دیدگان کمک کنیم.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری نسبت به بازسازی ویرانی‌های سیل گفت: باتوجه به اینکه رهبر معظم انقلاب درسخنان خود اشاره کرده‌اند که کارهای زیادی برای کاهش آلام مردم سیل‌زده باقی مانده است شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی نیز در کنار مردم از تمام توان خود جهت کمک به سیل‌زدگان و کاهش آلام مردم سیل زده خواهد کرد.

* کمک بیش از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به سیل زدگان

حسن‌بکلو با اشاره به مجموع یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی این شرکت به مردم سیل‌زده خوزستان و لرستان؛ خاطر نشان کرد: مجموع ارزش محموله ارسالی که با مشارکت تمامی پرسنل شرکت توزیع برق در سطح استان انجام شده است، بیش از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و  شامل اقلام مربوط به تاسیسات و روشنایی و خوراکی‌های ضروری است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق افزود: ۱۵۰ لامپ ۷۰ وات و ۱۵۰ بازوی چراغ ۶۰ سانتی‌متری مجموعا به ارزش بیش از ۶۱۰ میلیون ریال توسط شرکت توزیع نیروی برق به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.

وی عنوان کرد: مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال نیز که با مشارکت پرسنل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی جمع آوری شده بود صرف تهیه خوراک ضروری مناطق سیل‌زده استان لرستان شد.

وی همچنین گفت: طبق اعلام نیاز استان خوزستان به چراغ، تعداد ۱۵۰ دستگاه چراغ ۷۰ وات به ارزش ریالی بیش از ۷۱۷ میلیون ریال به همراه کلیه متعلقات مربوط،  به این استان ارسال خواهد شد.