به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ بهمن مرادنیا در دیدار با مدیرکل و معاونین اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان به مناسبت سالروز تاسیس این بنیاد با بیان این مطلب اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی همواره نقش مهمی در توسعه و رفع مشکلات زیر بنایی به ویژه در مناطق روستایی برعهده داشته است.

وی افزود: در سالیان اخیر بنیاد در سطح استان نیز اقدامات مناسبی برای اجرای طرح های زیر بنایی به ویژه طرحهای هادی روستایی در مناطق مختلف استان به انجام رسانده که بسیار مهم و تاثیر گذار بوده است و ضروریست برای ارائه خدمت بهتر به مردم روند این خدمات در استان توسعه یابد.

مرادنیا خاطر نشان کرد: با وجود ظرفیت های بالقوه ماشین آلات بنیاد مسکن در استان باید به نحوه مناسب از این ظرفیت ها برای مشارکت در اجرای طرح ها مهم و زیر بنایی از جمله راه روستایی و طرح های هادی استفاده کرد.

استاندار کردستان ضمن تشکر از حضور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان در روند همکاری در بازسازی و نوسازی مناطق زلزله زده و سیل زده  اظهار داشت: بنیاد مسکن استان می تواند با بسیج امکانات خود گام مهمی در تسریع روند توسعه زیر ساخت های استان بردارد.