به گزارش برنا، طرح هر جوان یک نهال گرامیداشت یاد وخاطره ۳۲۸۰ شهید استان با حضور شفیع شفیعی مدیر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل ، آقاخانی مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل ،نگاهی معاون فرهنگی و امور جوانان،هدایت مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری ، خداپرست مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل ،پوستی رئیس شورای شهر اردبیل ، مهدی زاده رئیس سازمان بسیج ورزشکاران و  صادق زاده معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل و جمعی از سازمان های مردم نهاد و مدارس در استادیوم بیست هزار نفری علی دایی اجرا و هر نهال کاشت شده با پلاک نامگذاری شدند.

دراین مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بااشاره به اینکه همزمان با هفته جوان ۱۸۰ نهال در استادیوم علی دایی کاشت شد گفت : طرح هر نهال یک جوان با هدف زنده نگداشتن یاد وخاطره شهدای والا مقام استان در شهرهای اردبیل ، مشکین و خلخال اجرا شد.

آقاخانی افزود : این طرح در شهرستان های مشکین و خلخال در ۱۵ اسفند همزمان با هفته منابع طبیعی اجرا شده بود که در شهر اردبیل به علت نامساعد بودن هوا به این زمان موکول شده و امروز خوشبختانه با حضور مسیولان و سازمان های مردم نهاد اجرا شد .

وی بااشاره به اینکه در اجرای این طرح جوانان استان بسیار زحمت کشیدند افزود : در اجرای این طرح ۳ هزار و ۲۸۰ نهال کاشته خواهدشد .