به گزارش خبرگزاری برنا؛ صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در مجمع انتخابات هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان کرمانشاه که امروز(27 فروردین) در سالن هادیان گفت: باتوجه به اقداماتی که در مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه درحال انجام است، این مجموعه به یکی از بهترین مجموعه‌های ورزشی ایران تبدیل می‌شود.

او با بیان اینکه ورزش کرمانشاه درسال گذشته روزهای خوبی را پشت سرگذاشت، افزودد: در این سال در دو بُعد مهم قهرمانی و جوانمردی افتخاراتی برای ورزش کرمانشاه به دست آمد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: ورزشکاران کرمانشاهی پارسال توانستند 16 مدال جهانی، 24 مدال بین‌المللی، 16 مدال آسیایی و 468 مدال کشوری را کسب کنند که دستاوردی بزرگ برای ورزش این استان محسوب می‌شود.

رحیمی به برگزاری مسابقات المپیک آسیایی جاکارتا در پارسال و کسب 10مدال توسط ورزشکاران کرمانشاهی  در این رقابت‌ها اشاره‌ای کرد و گفت: پیش از اعزام ورزشکارانمان به این مسابقات مراسم بدرقه و زمان بازگشت نیز مراسم استقبال شایسته‌ای را برای آنها برگزار کردیم و برای اولین بار تنها به فاصله 10 روز پس از بازگشت این ورزشکاران، پاداش آنها را پرداخت کردیم.

او با بیان اینکه در پارسال  مجموع اعتبارات عمرانی این اداره کل افزایش چشمگیری داشت، افزود: از محل این اعتبارات کارهای زیرساختی خوبی را درحوزه ورزش استان کرمانشاه شروع کردیم که از جمله آن بهسازی مجموعه ورزشی آزادی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: حدود دو میلیارد تومان برای بازسازی دو زمین چمن این مجموعه اختصاص دادیم تا پس از 25 سال این زمین‌ها بازسازی شوند.

رحیمی ادامه داد: با اقداماتی که در مجموعه ورزشی آزادی شروع کرده‌ایم، در تلاشیم تا این مجموعه را به یکی از بهترین مجموعه‌های ورزشی ایران تبدیل کنیم.

او بر لزوم ایجاد همدلی و همکاری در جامعه ورزشکاران جانبازان و معلولین استان کرمانشاه تاکید کرد و خطاب به رئیس فدارسیون جانبازان و معلولین، گفت: ورزش استان کرمانشاه در سال‌های اخیر به ویژه سال گذشته میزبانی مسابقات و رویدادهای مهم ورزشی را برعهده داشته و تجربیات خوبی هم در این زمینه کسب کرده، لذا این آمادگی را داریم که میزبان رویدادهای جهانی و آسیایی رشته‌های مختلف ورزش جانبازان و معلولین باشیم، بدون آنکه نگرانی بابت تامین اعتبار مورد نیاز آن وجود داشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: