به گزارش خبرگزاری برنا؛  در این پیام آمده است:

((بسمه تعالی))

جوانان ایران اسلامی الگوی برتر خود را در حضرت علی اکبر(ع) که آئینه تمام نمای نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) می باشد یافته و پرتوی از نور مهر وجود او را در تاریخ انقلاب اسلامی خود به نظاره نشسته است.

همگان نیک می دانند که نقش آفرینی جوانان این مرز و بوم در تاریخ پرافتخار کشورمان از دورانی که پیروزی شکوهمند ‌انقلاب اسلامی رقم خورد تا هنگامه دوران دفاع مقدس که پیروزی بزرگ نظامی ایرانیان شکل گرفت و تا زمان کنونی به منصه ظهور رسیده است.‌

جوانان بدون شک مهمترین و ارزشمندترین سرمایه های ایران اسلامی هستند که می توانند آینده موفقیت آمیز ایران اسلامی را در عرصه های جهانی تضمین کنند.

امروزه باید بیش از گذشته بسترها و زمینه های مشارکت جوانان و حضور آنها در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آماده شود تا جوان بتواند با عزم و اراده راسخ و پولادین خویش قله های رفیع علم و نوآوری را تسخیر کند و این مهم زمانی عملی خواهد شد که مدیران با باور و اعتقاد به این توانمندی و استعداد، میدان و فرصت شکوفایی و به ثمر رسیدن پتانسیل ها و انرژی های نهفته جوانان را در عرصه های مختلف فراهم کنند.

اینجانب ضمن بزرگداشت و تبریک این روز خجسته، میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به عموم جوانان این مرز و بوم بویژه سازمانهای مردم نهاد و جوانان سرافراز استان البرز تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است در کنف الطاف خاصه ی الهی و در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج) با همت، ایمان و تلاش جوانان عزیز، شاهد پیشرفت، توسعه، سربلندی و عزت روز افزون ایران اسلامی باشیم.

امیر غفرانی

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز