به گزارش خبرگزاری برنا؛ مجمع فوق العاده هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای استان البرز صبح امروز با حضور جوهری رئیس فدراسیون، غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، کولیوند معاون توسعه امور ورزش اداره کل و اکثریت اعضای مجمع هیئت در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

در این مجمع اعضای حاضر با بیان انتقادات، دغدغه ها و گلایه های خود نسبت به اوضاع ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان و عملکرد رئیس هیئت، به شدت نسبت به این موضوعات مطرح شده اعتراض کردند.

در ابتدا نماینده داوران استان با بیان این که رئیس هیئت بیشتر از کار ورزش و توجه به مسائل هیئت به دنبال مسائل اقتصادی و بیزنسی بود که هیچ گاه آورده ای برای ورزش پهلوانی وزورخانه استان نداشت، از عدم شرکت تیم البرز در مسابقات کشوری به دلیل بی توجهی و سهل انگاری رئیس هیئت انتقاد کرد.

در ادامه نماینده مربیان نیز ابراز کرد: ما در طول این 2 سال سعی زیادی برای کمک به رئیس هیئت داشتیم اما ایشان به هیچ عنوان به توصیه ها، مشاوره ها و نظرات دلسوزان، پیشکسوتان و اعضای مجمع توجهی نداشتند و بدون در نظر گرفتن مصالح هیئت، بسیاری از افراد را به نادرستی عزل و نصب کردند.

رئیس هیئت ساوجبلاغ نیز نیز با گلایه از عدم صدور احکام رؤسای هیئت های شهرستانی بعد از 2 سال و کم توجهی رئیس هیئت استان به شهرستانها گفت: در طول این مدت ایشان با بی تفاوتی محض، حتی یکبار هم به شهرستان ساوجبلاغ نیامد و پیگیر هیچ گونه عملکردی از ما نبود.

همچنین رئیس هیئت اشتهارد با بیان این که " رئیس هیئت استان تنها به فکر نمایش رسانه ای بود و در عمل کار مثبتی برای ورزش پهلوانی و زورخانه ای انجام نمی گرفت" عنوان کرد: سیر نزولی هیئت، عناوین و مقام های از دست رفته ی کشوری، عدم پیگیری و توجه ایشان به شهرستانها، عدم کمک مالی و معنوی، و ... از مشکلات بزرگی است که در زمان مدیریت ایشان برای هیئت استان بوجود آمد.

نماینده ورزشکاران نیز با اشاره به عدم حمایت رئیس هیئت از ورزشکاران و تیم های استان گفت: در ابتدای انتخاب جناب موحدی به عنوان رئیس هیئت همه ی ما از این که یکی از مربیان و ورزشکاران خوب استان که خودش از جنس ورزش پهلوانی و زورخانه ای است خوشحال شدیم، اما گذشت زمان و عملکرد ایشان همه ی ما را نا امید کرد.

وی افزود: متأسفانه کار به جایی کشید که تیم استان البرز به عنوان نایب قهرمان دوره های مختلف مسابقات کشوری، به دلیل بی توجهی ایشان در سال گذشته حتی نتوانست در رقابتها حضور پیدا کند تا بسیاری از جایگاه ها، موفقیت ها و دستاوردهای ورزش