به گزارش خبرگزاری برنا؛ قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان البرز در نشست صمیمی جوانان، نخبگان و سازمانهای مردم نهاد استان که عصر سه شنبه برگزار شد، با قدردانی از حضور سردار اکبریان برای حضور در این جلسه گفت: خوشبختانه با مساعدت دولت و مجلس اعتبارات حوزه جوانان و سازمانهای مردم نهاد چندین برابر شده که این می تواند نوید بخش اقدامات مؤثر و بزرگی توسط جوانان باشد.

وی افزود: هم اکنون کار احداث دو پروژه ی خانه ی جوانان در استان آغاز شده و پیش بینی می کنیم تا 6 ماه آینده این فضاها به بهره برداری رسیده و در اختیار جوانان استان قرار گیرد.

شمیرانی اضافه کرد: بدون تردید راه اندازی خانه های جوانان موجب رونق فعالیت و اثر بخشی بیشتر سازمانهای مردم نهاد در حوزه های مختلف جامعه می شود.

وی ادامه داد: با حمایت نمایندگان مجلس حدود 1 میلیارد تومان نیز برای حمایت از سازمانهای مردم نهاد در زمینه ی پژوهش و اجرای طرح ها اختصاص داده شد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تاکید کرد: هر چه در حوزه جوانان کار انجام دهیم باز هم کم است، چرا این سرمایه ی بزرگ، آینده ی این مرز و بوم و سربلندی کشور را تضمین خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند؛ این روزها سیل جوانان در کمک به سیل زدگان کشور یادآور حماسه ی جوانان هشت سال دفاع مقدس اشت.

شمیرانی تصریح کرد: این مسئله موجب امیدواری روز افزون به آینده شده و قطعا با همت این جوانان روزهای درخشان تری در انتظار این آب و خاک است.