به گزارش  خبرگزاری برنااز لرستان؛خادمی در جلسه ستاد بحران استان که با حضور سید سعید شاهرخی استاندار همدان و معین لرستان برگزار شده بود  با بیان اینکه از روز اول حادثه و سیل کمک‌های این استان وارد لرستان شد، اظهار کرد: هم‌اکنون نیز در چندین نقطه استان حضور دارند و کارهایی که به آنها واگذار شده به نحو احسن انجام داده‌اند.

او ضمن اشاره به مصوبات این جلسه ،افزود: چندین مأموریت جدید به اتفاق یکدیگر برای فعالیت ماشین آلات آنها تعریف شد و ممکن است این ماشین آلات متناسب با نیاز افزایش یابند.

خادمی  ضمن تقدیر از مردم و مسئولین استان همدان ،تصریح کرد: امیدوارم با این حس نوع دوستی همراه احساس مسئولیت مدیران، بتوانیم کار بازسازی را در استان سرعت بدهیم.

او با بیان اینکه حجم خسارات خیلی بالاست و ما در تلاش هستیم این روند را به حالت عادی برگردانیم،عنوان  کرد: در ابتدای سیل تمامی ارتباطات قطع بود بنابراین خدمات‌رسانی تقریباً غیرممکن شد، اکنون عمده فعالیت ما معطوف به رساندن وضعیت به حالت عادی است تا بتوانیم کار خدمات رسانی و شروع پروژه‌ها، همچنین فعالیت‌های اقتصادی مردم را آغاز کنیم.

خادمی ضمن اشاره  به جاده قدیم خرم‌آباد_ پلدختر  با بیان اینکه طراحی آن در حال انجام است، تصریح کرد: اصل جاده باقی خواهد ماند اما نقاطی که عبور از محل قبلی آن ممکن نخواهد بود با ترسیم واریانت جدید ممکن است چندین تونل در مسیر ایجاد شود.

 به گفته او روستاییانی که در حاشیه این جاده قرار دارند نباید نگرانی در مورد راه داشته باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: