به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمد صادق معتمدیان شنبه شب در نشست جمع بندی سفر استاندار خراسان جنوبی به سرایان گفت: از مسئولان استان و مدیران دستگاه های اجرایی انتظار داریم که 2 بار در سال با همین روال به شهرستان ها سفر کنند و پیگیر اجرای مصوبات باشند.

وی گفت: در بخش زیرساخت های شهرستان با کمبودهایی مواجه هستیم که با هم افزایی و همدلی مدیران و مسئولان مربوط خدمات قابل توجهی به مردم ارائه خواهیم کرد.

استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: مصوبات شهرستان سرایان تا مرحله اجرایی شدن دنبال می شود و امید است اجرای کامل این مصوبات باعث توسعه سرایان و کاهش مشکلات و دغدغه مردم شود.

استاندار خراسان جنوبی همچنین از دانشکده کشاورزی سرایان بازدید کرد.

معتمدیان در این بازدید مسائل و مشکلات این دانشکده را از نزدیک بررسی و دستورات لازم را برای رفع آنها صادر کرد.

دانشکده کشاورزی سرایان سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون زیر نظر دانشگاه بیرجند در 2 رشته محیط زیست و مهندسی ژنتیک گیاهی تا مقطع لیسانس فعالیت می کند.

استاندار خراسان جنوبی که از روز چهارشنبه هفته گذشته با همراهی نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی و معاون اقتصادی خود به شهرستان های بشرویه، طبس و فردوس سفر کرده است، شامگاه جمعه وارد شهرستان سرایان شد.

دیدار با فعالان اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شهرستان سرایان، دیدار با خانواده شهدا، برپایی میز خدمت و بازدید از مناطق مختلف این شهرستان از برنامه های معتمدیان در سرایان بوده است.