به گزارش برنا از اراک ،  حمیدرضا نوازنی در بازدید از طرح های عمرانی شهر اراک ، افزود: مراحل تکمیل تقاطع غیر همسطح میدان ورزش اراک نیز با جدیت دنبال می شود و این طرح نیز هفته دولت(اوایل شهریورماه) امسال بهره برداری می شود. 

وی ادامه داد: تقاطع غیر همسطح منطقه علم الهدی در کلانشهر اراک نیز پیشرفت فیزیکی مطلوبی دارد و پیش بینی شده که تا آبان ماه امسال زیربار ترافیک برود. 

مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی اظهار داشت: تقاطع غیر همسطح شهید صیدی نیز که توسط شرکت آبادراهان در دست ساخت بود با شهرداری تصفیه حساب شده و شهرداری ساخت عرشه پل را به شرکت آذرآب اراک واگذار کرده است که این سازه ها مراحل تولید را در آذرآب طی می کند. 

نوازنی بیان کرد: همچنین عملیات ساخت تقاطع غیر همسطح سنجان اراک نیز که توسط اداره کل راه و شهرسازی در دست ساخت است به دلیل تعیین تکلیف نشدن شمار قابل توجهی از املاک مسکونی و تجاری و همچنین عبور تاسیسات زیر زمینی به کندی در حال انجام است. 

وی ادامه داد: ساخت تقاطع غیر همسطح میدان شریعتی و میدان ورزش اراک از سوی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در دست ساخت است و مجموع قرارداد این 2 طرح عمرانی یکهزار و 250 میلیارد ریال است.