به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، سردار«منوچهر امان اللهی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از وقوع سرقت از یک منزل مسکونی در شهر اسلام آبادغرب، تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

او ادامه داد: کاراگاهان با بررسی صحنه های سرقت، تحقیقات گسترده و جمع آوری سرنخ های موجود، به این نتیجه رسیدند که سرقت توسط شخصی که دائما به این منزل رفت و آمد داشته و از محل اختفای طلا و سکه ها نیز مطلع بوده، انجام شده است.

سردار امان اللهی افزود: پلیس آگاهی با روش های خاص خود و افزایش تحقیق و بازجویی ها از اعضای منزل، متوجه تناقض گویی در اظهارات یکی از دختران خانواده شده تا اینکه در نهایت وی به جرم خود مبنی بر سرقت طلا و سکه های منزل پدرش اقدام کرده است.

فرمانده انتظامی کرمانشاه یادآوری کرد: این دختر جوان در ادامه بازجویی ها عنوان کرد که این کار را به تحریک پسر جوانی انجام داده که در ادامه این شخص نیز دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد.

او همچنین از کشف طلا و سکه های سرقتی خبر داد و گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به چهار میلیارد ریال می رسد.

سردار امان اللهی در پایان از خانواده ها خواست تا مراقبت بیشتری از فرزندان خود به عمل آورده و اموال با ارزش خود نظیر طلا و جواهراتشان را به جای نگهداری در منزل در اماکن مطمئن نظیر بانک ها نگهداری کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: