به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛  عزیزپور روز چهارشنبه در این گفت وگو با اشاره به خسارات سیل 12فروردین ماه به مجموعه ورزشی شهید سرمالیان  پلدختر ،اظهار کرد: سیل اخیرباعث آسیب جدی به این مجموعه ورزشی شد و زمین چمن فوتبال آن را نیز در گل ولای فروبرد.

او با اشاره به بازسازی مجموعه ورزشی شهر سیل زده پلدختربه بهترین وجه ممکن ،افزود:هدف ما استفاده ازاین فرصت برای احداث یک زمین چمن فوتبال کاملا استاندارد با سیستم آبیاری هوشمند وپیست دوو میدانی  است.

عزیزپور با بیان اینکه  یک بخش  ازاقدامات صورت گرفته در خصوص زمین چمن  خاکبرداری 30 هزار متر مکعب آورده های سیلابی ناشی از سیل روی زمین چمن قبلی بود  ،تصریح کرد: بعداز خاک برداری ودپو کردن آوردهای سیلابی  زهکشی  را انجام دادیم ودرحال حاضرنیز درصدد ایجاد یک لایه با آورده های رودخانه ایی  روی زمین هستیم تا آن را برای کشت چمن آماده سازی کنیم.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان با بیان اینکه زمین چمن فوتبال این مجموعه تا 2 ماه دیگر زیر کشت می رود ،یادآورشد: طی تابستان این زمین پس از کاشت و رشد چمن ، سبز خواهد شد ولی درآغاز  نیمه دوم امسال در اختیار ورزشکاران و فوتبالیست های پلدختری قرار خواهد گرفت.

عزیزپور احداث زمین چمن فوتبال پلدختر را از لحاظ روحی و روانی برای مردم سیل زده  این شهر با اهمیت عنوان کرد و گفت: فضای سبز زمین چمن در مجموعه ورزشی  روی امیدواری مردم به زندگی تاثیر گذار بوده  ومردم احساس می کنند حیات به زندگی شان آمده است .

او با بیان اینکه کار بازسازی مجموعه ورزشی شهید سرمالیان  در چند جبهه وبدون وقفه در حال انجام است ، خاطر نشان کرد:  استخرشنا،سالن های ورزشی ،رنگ آمیزی سالن ها ، ساخت دیوار های تخریب شده مجموعه به بهترین شکل  وهمه فضاهای ورزشی در حال  بازسازی و وارد شدن به چرخه استفاده است .

 مدیرکل ورزش وجوانان لرستان اضافه کرد: همچنین دو ساختمان  در مجموعه که در سیل اخیرآسیب دیده  بودند تخریب شده و احتمالا ساختمان اداری  نیز تخریب شود که با این شرایط جدید  یک ساختمان سرایداری  ، مهمانسرا وهمچنین خوابگاه های ورزشی  احداث خواهد شد.

عزیزپوربا بیان اینکه دفتر فنی اداره کل ورزش وجوانان استان با حضوردر پلدختر  به صورت روزانه  روی بازسازی  این مجموعه نظارت کامل دارد ،تاکید کرد: مقام عالی وزرات ورزش وجوانان نیز به طور مداوم در جریان  روند  اموروپیشرفت کار  قراردارد .