به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ احمد رستمی در این باره گفت: از این پس خط پروازی ساری- مشهد- تاجیکستان روزهای پنجشنبه برقرار می‌شود.

وی هدف از این اقدام شرکت هواپیمایی وارش را کمک برای توسعه صنعت گردشگری و تقویت تعاملات فرهنگی دو کشور ایران و تاجیکستان عنوان کرد و گفت: امیدواریم در این خصوص گام‌های ارزنده‌ای را برداریم.

احمد رستمی همچنین از برقراری پروازهای جدید از ساری به شهرهای مختلف در طول هفته خبر داد و گفت: با عنایت به تقاضای متعدد مسافران و به منظور تسهیل در رفت وآمدها خطوط پروازی به تهران، مشهد و کیش و اصفهان راه‌اندازی شده که همشهریان محترم می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت هواپیمایی «وارش» از روزها و ساعات پرواز مطلع شوند.

به گفته وی پرواز ساری به تهران در روزهای مختلف و ساعات متعدد انجام خواهد شد و همه روزه برای مشهد مقدس پرواز انجام می‌شود.

رستمی ادامه داد: خط پروازی کیش سه‌شنبه و جمعه و بندرعباس دوشنبه و سه‌شنبه پیش‌بینی شده است.

مدیرکل هواپیمایی تازه تاسیس وارش همچنین از برقراری خط پروازی ساری به اصفهان از فردا پنجشنبه 23 خرداد خبر داد و گفت: این خط پروازی دوشنبه‌ها ساعت 20:15 و پنجشنبه‌ها ساعت 18:30 انجام می‌شود.

وی گفت: برنامه‌های گسترده‌ای برای توسعه خطوط پروازی به شهرهای مختلف پیش‌بینی کرده‌ایم که در موعد مقرر اطلاع‌رسانی خواهد شد.