به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، کرم احمدیان رئیس هیات بسکتبال استان کرمانشاه گفت: رقابت‌های بسکتبال پیشکسوتان کشور قرار است دهم تا شانزدهم تیرماه به میزبانی شهر کرمانشاه برگزار شود.

او ادامه داد: تاکنون استان‌های کردستان، اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، گلستان به همراه تیم کرمانشاه برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

احمدیان خاطرنشان کرد: تماتم تلاش خود را به کار می‌بندیم تا بتوانیم میزبانی شایسته برای پیشکسوتان بسکتبال کشور باشیم و رقابت‌ها را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

رئیس هیأت بسکتبال کرمانشاه همچنین با بیان اینکه برای حضور در لیگ برتر به دنبال جذب اسپانسر هستیم، افزود: با توجه به فراگیری این رشته و پرطرفدار بودن آن امیدوارم شرکت‌های خصوصی به سمت سرمایه گذاری به سمت تمایل نشان دهند.

او گفت: بدون شک حضور کرمانشاه در لیگ برتر بسکتبال فواید بیشماری برای ورزش استان خواهد داشت و نام کرمانشاه بیش از پیش شنیده می‌شود.

احمدیان در پایان و با بیان اینکه برنامه‌های زیادی برای پیشرفت ورزش بسکتبال در دست اقدام است ابراز امیدواری کرد با کمک مسئولان و جذب اسپانسر همگی آنها محقق شود تا اهد بازگشت این ورزش به روزهای اوجش باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: