به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، در ابتدای این نشست امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به ایراد سخنرانی پرداخت، وی گفت: وظیفه خود می دانیم که از بیماران صعب العلاج ارتش و خانواده های آنان حمایت لازم را له عمل آوریم و آنها را تحت پوشش قرار دهیم.

او اظهار داشت: سازمانی به نام دارالشفا را در مراکز استان ها مستقر نموده و این مراکز را موظف کردیم تا به شناسایی بیماران صعب العلاج در ارتش بپردازند و سپس این بیماران را دسته بندی نماید.

او گفت براساس دسته بندی به صورت مداوم کمک های مستمری به حساب بیماران صعب العلاج واریز خواهد شد تا حداقل دردی از دردهای این قشر آسیب پذیر جامعه دوا شود.

امیر حیدری بیان داشت: دستورالعمل های لازم را به بیمارستان های منطقه ای ارتش صادر نموده و آنها را موظف کردیم تا به بیماران صعب العلاج خدمات لازم را ارائه نمایند.

او افزود: بیماران صعب العلاج باید در اولویت واگذاری خانه های سازمانی باشند و دستورات لازم را دادیم که این بیماران در اولویت واگذاری باشند و یا اگر در حال حاضر در خانه های سازمانی ساکن هستند نیز به سکونت خود در این منازل ادامه دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در خاتمه صحبت های خود به دیدار چهره به چهره با بیماران صعب العلاج پرداخت و به درد و دل و مشکلات پیش روی آنها گوش داد