به گزارش خبرگزاری برنا از یزد؛ فاطمه پهلوانی، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، در راستای پیشبرد اهداف بهره‌وری ملی و به منظور بررسی آخرین اقدامات انجام شده در زمینه بهره‌وری در استان یزد به سر می‌برد. وی در این سفر ضمن برگزاری جلساتی با مدیران در این خصوص  از مراکز صنعتی و اقتصادی این استان نیز بازدید کرد.

دیدار با استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و بررسی اقدامات مهم بهره‌ورانه استان در نظام اداری و توسعه اقتصادی، دیدار با رئیس دانشگاه یزد و مدیران مرکز پژوهشی کیفیت و بهره‌وری دانشگاه با هدف بررسی میزان پیشرفت اقدامات ذیل تواقفنامه فی‌مابین و گسترش فعالیت‌ها و تعاملات، حضور در شهرستان‌های استان به منظور پایش اقدامات مرتبط با موضوع بهره‌وری، حضور در شورای اداری شهرستان‌ها و جلسه با مدیران دستگاه‌های اجرایی، بازدید از دستاوردهای بهره ورانه و بازدید از واحدهای صنعتی و بنگاه‌های اقتصادی برای بررسی دستاوردهای بهره‌ورانه از برنامه‌های فاطمه پهلوانی در سفر به استان یزد است.

وی همچنین در این سفر با حضور در نخستین جشنواره ملی زردآلو که در دهستان فراغه از توابه شهرستان ابرکوه برگزار شد ضمن اشاره به ظرفیت‌های بالای اقتصادی استان بر بهره‌برداری بهینه از این ظرفیت‌ها برای افزایش رشد اقتصادی استان تاکید کرد و گردشگری کشاورزی را یکی از مصادیق بهره وری در ارزش آفرینی از قابلیتهای ذاتی استان دانست. شرکت در نشست نقد و بررسی سند آمایش استان یزد که با حضور فعالین اقتصادی در بخش های مختلف صنعت و خدمات و کشاورزی و اساتید دانشگاه و صاحبنظران و با حضور استاندار در دانشگاه یزد برگزارشد از دیگر برنامه های سفر فاطمه پهلوانی به یزد بوده است.

photo_2019-06-13_13-31-12